Ettevõttest

SkyStyle on juba üle 13 aasta tegelenud pinglagede ja valgustuslahenduste väljatöötamise, tootmise, tarnimise ja paigaldamisega kogu maailmas!

Ettevõttest

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele teenuste täiskompleksi koos parima tehnilise toega.

Ettevõtte ajalugu

Aastatel 2009-2011 teostasime pinglagede nišis edukalt nii keerulisi individuaalprojekte kui ka suuri äriprojekte. Arenedes aktiivselt PVC-st laesüsteemide ja arhitektuursete tekstiilide professionaalse paigalduse valdkonnas ja tehes koostööd Eesti, Venemaa, Saksamaa, Kanada, Läti, Leedu ja teiste riikide parimate spetsialistidega, käivitasime oma esimese pinglagede tootmise Saksamaal, Karlsruhe linnas. Ettevõte nimeks oli Epos Neue Art.

Kasutame saadud väärtuslikke kogemusi ja teadmisi selleks, et soovitud tulemus oleks meie klientide ja koostööpartnerite jaoks parim võimalik.
Alates 2011. aastast muutis ettevõte oma asukohta ja uueks asukohaks on Jõhvi linn Eesti Vabariigis.
Eestis osteti pinglaesüsteemide paigaldusele spetsialiseerunud ettevõte Strewell (Stretch is well) ning aasta hiljem 2018. aastal sai uueks nimeks SkyStyle (Taevalik stiil).
Sellel perioodil, mil hakkasime Eestis pinglagede paigaldamisega professionaalselt tegelema, suurendasime oma tootevalikut, lõime veebipoe, korraldasime logistika ja läksime välisturgudele, hakates tarnima pinglagesid üle kogu maailma.
Praegu pakub SkyStyle eesrindlikke lahendusi pinglaesüsteemidele, lisaks valgusteid, kinnitusdetaile ja ainulaadsete disainilahenduste loomiseks vajalikke tööriistu.

Meie ettevõte lõi terve osakonna, mis tegeleb klientidele tehnilise toe pakkumisega. SkyStyle spetsialistid viivad läbi turu-uuringuid, et selgitada välja ja rahuldada klientide vajadused. Oleme valmis nõustama või abi pakkuma ka nädalavahetustel või väljaspool tööaega.

Püüdlus olla Teie jaoks parim, aitab meil koos Teiega kasvada ja areneda!
Meil on hea meel, et saame teile pakkuda 2024. aastal enam kui saja värvi ja tekstuuriga PVC-materjale, samuti arhitektuurset tekstiili.

Lõime oma kogemustele ja klientide vajadustele tuginedes firma enda profiilide sarja, et meie kliendid saaksid oma potentsiaali maksimaalselt realiseerida.

SkyStyle jälgib rangelt tarnitavate toodete kvaliteeti ning 2021. aastal loodi ja registreeriti premium-klassi valgustibränd LUCA. Nüüd võime kindlad olla, et meie partnerid saavad tõeliselt kvaliteetseid tooteid, kuna töötame välja ja paigaldame enamiku toodetest ise.

2024. aastal kaitseme ja patenteerime meie spetsialistide poolt välja töötatud uusi tehnilisi lahendusi.


Meie partnerid ja kliendid saavad täisspektris väärika tootevaliku, suurepärase teeninduse, vastupidava pakendi, sujuvalt toimiva logistika ja laiendatud garantii.

Püüdleme täiuslikkuse poole!
Valmiskangad teie mõõtudele vastavalt, kõverjooneline õmblusjoon, fototrükiga laed kuni 5 m, tekstuursed materjalid, tekstiillaed juhtivatelt brändidelt (DESCOR BAUF TEQTUM MSD Premium MSD Evolution PONGS)
Magnetraja valgustus, LED ribad, LED moodulid, LED lambid, toiteplokid 12V 24V 48V, valguse juhtimine LUCA SKYDANCE MIBOXER NEXTEC OSRAM LEDURO
Pinglagede paigaldamiseks vajalikud tööriistad ja kinnitusvahendid
Meie spetsialistide poolt väljatöötatud plast- ja alumiiniumprofiilid
Valgustusseadmete, andurite ja videokaamerate paigaldusdetailid
Maskeerimislindid (valged/värvilised)
Pakume
Kõik pinglagede ja valguslahenduste loomiseks
Eelised
Tellimuse komplekteerimine alates ühest tunnist
Laevalgustite ning komponentide tava- ja veebipood
Klienditugi ja tagasiside
Kliendi soove arvestav paindlik logistikasüsteem
Sertifitseeritud ja keskkonnasõbralikud materjalid tuleohutusklassiga Bs1d0 vastavalt DIN En13501
Vastupidav pakend
Juhtkond ja töötajad
Kõige sitkemad spetsialistid, kellest igaühel on pinglagede valdkonnas üle kümneaastane töökogemus. Kogu professionaalide meeskond on kaasatud ettevõtte eluliselt tähtsatesse protsessidesse. Pakume oma klientidele ja koostööpartneritele ainult parimat ning teame, et pinglagede maailm on piiritu.
Sertifikaadid
EVUL sertifikaat
Eesti Võlausaldajate Liidu (EVUL) liikmelisus ja sertifikaat annavad meie koostööpartneritele teadmise, et Skystyle taust on Liidu poolt kontrollitud ja kvalifitseerute usaldusväärsete ettevõtete hulka. SKYSTYLE OÜ´ l on kõrge maine ka klientide hulgas - keskmine hinnang 5 palli.
CE-märgis
TEQTUM Euro — ainuke kuni 4,5 meetri laiune materjal maailmas, mis on edukalt läbinud komplekstestid ja saanud õiguse kasutada CE-märgist (Euroopa vastavusmärgis).
Materjalil on mittesüttivuse sertifikaat
TEQTUM Euro materjali mittesüttivuse sertifikaadil on tuleohutusklass B-s1,d0 vastavalt Euroopa standardile DIN EN-13501-1
Rahvusvaheline kvaliteedireiting A+
Prantsuse keskkonnastandard, mis piirab lenduvate ainete õhku paiskamist.
Kõige kõrgem reiting vastavalt Euroopa seadusandlusele