Tagasiside

Tagasiside
Suur aitäh TEIE ettevõttele ja MEISTRITELE! Olete tõelised professionaalid ja oma ala meistrid, tegite kõike kiiresti, kvaliteetselt, kaunilt, korralikult ja laitmatult. Sain lae hooldamiseks palju soovitusi. Soovitan kõigile! Edu ja õitsengut teile! OLETE TUBLID POISID!
Margarita Jurova
Tunneme meistreid juba ammu, see pole neil esimene kord meile pinglage paigaldada. Ja nagu alati, sai töö suurepäraselt tehtud! Võtame uuesti ühendust, kuna jäi veel kaks ruumi ja jätkame firmaga SkyStyle koostööd kindlasti ka edaspidi!

Olga Latt
Soovitame kõigile! Nad tunnevad oma tööd, tegid kõik hindele 5. Ütlen ausalt, et kogu remondiaja jooksul olid nad ainsad töömehed, kes tegid kõik nii nagu oli kokku lepitud, kvaliteetselt ja tähtajaks.


Anton Kuldvere
Jäime väga rahule. On ilmselge, et nad oma ala asjatundjad, katsid põrandad ja mööbli, viisid enda järel prügi ära ja jätsid isegi kinkekaardi järgmise tellimuse jaoks. See oli väga meeldiv, me ei kahetse, et just nende poole pöördusime.
Anton Nikitin
Nad tegid kogu töö ära lihtsalt suurepäraselt. Jäin väga rahule, kõik laabus konsultatsioonidest kuni töö lõpetamiseni. Aitäh, et vastasite kõigile mind huvitanud küsimustele! Soovitan SkyStyle OÜ-d kõigile.
Inna Metskaev
Pöördusin koduvalgustuse tegemiseks SkyStyle poole. Tuli väga ilus välja!! Suur tänu töötajatele, oleme abikaasaga vaimustuses🤩


Janika Saar
Oleme väga rahul! Nad aitasid disaini valikul, saime isegi rohkem kui ootasime. Soovitame ka teistele. Aitäh SkyStyle´le!


Polina Gerassimova
Jäime väga rahule. Poisid tunnevad oma tööd, katsid põrandad ja mööbli, koristasid enda järel prügi ja jätsid isegi kinkekaardi järgmise tellimuse jaoks. See oli väga meeldiv, me ei kahetse, et just nende poole pöördusime.
Allan Veske
Suur aitäh firmale SkyStyle superilusa ja superkvaliteetse töö eest!
Nad on nii nutikad!!!
Võin kõigile öelda, et nad on parimad!!!
Aitäh, et olete olemas!!!🥰😍😉

Jekaterina Laada
Töömehed tegid kogu töö algusest lõpuni lihtsalt suurepäraselt. Jäin väga rahule, nõustamisest kuni töö lõpetamiseni sujus kõik ladusalt. Tänan, et aitasite mul pinglae mustrit valida! Soovitan SkyStyle OÜ-d kõigile.
Natalja Gorbunova
Suurepärane töö! Firma tegi kaks lage. Olen tööga väga rahul. Töömehed olid sõbralikud ja viisakad ning hinnad mõistlikud. Aitäh!


Jevgenia Ristimägi
Soovitan.
Kiire, korralik, kvaliteetne.

Anna Vel